Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

ošetření pleti se značkovou kosmeceutikou LARENS a bio kosmetikou LE CHATON

PRACUJI S KOSMECEUTIKOU LARENS

79014438_1000538976977336_2771659047420559360_n.jpg

  • VIZAŽISTIKA A LÍČENÍ od 200,- Kč (denní, business, večerní, svatební)

 

  • DALŠÍ SAMOSTATNÉ KOSMETICKÉ ÚKONY  od 50,-Kč - úprava obočí, barvení obočí a řas, trvala na řasy.

 

  • EPILACE HORKÝM VOSKEM od 50,- Kč do 500,- Kč - Horní ret, brada, tváře, podpaží, hrudník, ruce, nohy, záda, třísla (cena dle ochlupení).

 

  • MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ od 240,- Kč - odlíčení, povrchové čištění obličeje, oční krém, masáž....

 

  • OŠETŘENÍ PLETI OBLIČEJE dle typu pleti od 490,- Kčodlíčení, povrch. čištění, napářka-změkčení /při tomto úkonu možnost péče o rty, ruce, nohy/, peeling, hloubkové čištění, úprava a barvení obočí, masáž obličeje, maska, krém.

 

  • OŠETŘENÍ PLETI OBLIČEJE A DEKOLTU dle typu pleti od 570,- Kčodlíčení, povrch. čištění, napářka-změkčení /při tomto úkonu možnost péče o rty, ruce, nohy/, peeling, hloubkové čištění, úprava a barvení obočí, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém.

 

KOSMECEUTIKA LARENS

vyplňuje prostor mezi účinky kosmetiky a výsledky estetické medicíny. Znamená to, že používáním kosmeceutiky umíme dosáhnout výsledků estetické medicíny bez toho, aniž bychom podstupovali zákroky (například botoxových účinků dosahujeme aplikací kosmeceutických přípravků Larens Syk Ake s obsahem neuropeptidu, který má podobné účinky jako hadí jed – to znamená, že upravuje stahy svalů, které mají za následek mimické vrásky. Tyto svaly se plně nezapínají a pleť je vyhlazená – vyžehlená)

Je specifická svým složením: neobsahuje parabeny, minerální oleje, sulfáty a barviva. Tyto přípravky pak mohou užívat i malé děti, dokonce i kojenci. Za studena je získáván bioaktivní kolagen a peptidy tzv. BIOPEPTIDE COMPLEX- vše pak zůstává ve formě, která je pro tělo vlastní a tělo pak dokáže tyto látky vstřebat až do hlubokých vrstev – díky tomu mají kosmeceutika takový výkon a výsledky. Kolagen vytvoří na pleti pomyslnou sítku, která zabraňuje odpařování vody z pleti. Peptidy- slouží jako přenašeči látek a umí najít a opravit chybu na mezibuněčné úrovni. Nosičem a rozpouštědlem aktivních látek je Nutrivi voda.

 

LE CHATON - bio kozí kosmetika určena pro náročného zákazníka. Představuje komplex vzácných životně důležitých prvků, které blahodárně působí na všechny druhy pleti. Účinné látky, které patří k tzv. high-tech surovinám, se dovážejí od renomovaných světových firem a je pro ně charakteristická vysoká účinnost a okamžitý efekt. Řada je specializovaná na anti-ageing care (péče proti stárnutí pleti a neblahým účinkům volných radikálů).

 

 

banner_zadnybotox_1702.jpg

 

kontakt a objednávky

SOŇA JIRSENSKÁ

732 444 703

 

Mail list


Kontakt

STAY FIT Brno

OC ALBERT 1. Patro Stará Osada 15 Brno

+420 733 311 706

stayfit-info@seznam.cz