Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

ošetření pleti se značkovou kosmetikou MARY KAY a bio kosmetikou LE CHATON

mary-kay-4.jpg

 

  • KOSMETICKÉ PORADENSTVÍ - při poradenství vzorky a líčení ZDARMA

 

  • VIZAŽISTIKA A LÍČENÍ od 200,- Kč (denní, business, večerní, svatební)

 

  • DALŠÍ SAMOSTATNÉ KOSMETICKÉ ÚKONY  od 50,-Kč - úprava obočí, barvení obočí a řas, trvala na řasy.

 

  • EPILACE HORKÝM VOSKEM od 50,- Kč do 500,- Kč - Horní ret, brada, tváře, podpaží, hrudník, ruce, nohy, záda, třísla (cena dle ochlupení).

 

  • MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ od 240,- Kč - odlíčení, povrchové čištění obličeje, oční krém, masáž....

 

  • OŠETŘENÍ PLETI OBLIČEJE dle typu pleti od 490,- Kčodlíčení, povrch. čištění, napářka-změkčení /při tomto úkonu možnost péče o rty, ruce, nohy/, peeling, hloubkové čištění, úprava a barvení obočí, masáž obličeje, maska, krém.

 

  • OŠETŘENÍ PLETI OBLIČEJE A DEKOLTU dle typu pleti od 570,- Kčodlíčení, povrch. čištění, napářka-změkčení /při tomto úkonu možnost péče o rty, ruce, nohy/, peeling, hloubkové čištění, úprava a barvení obočí, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém.

 

Pracuji s kosmetikou

LE CHATON - bio kozí kosmetika určena pro náročného zákazníka. Představuje komplex vzácných životně důležitých prvků, které blahodárně působí na všechny druhy pleti. Účinné látky, které patří k tzv. high-tech surovinám, se dovážejí od renomovaných světových firem a je pro ně charakteristická vysoká účinnost a okamžitý efekt. Řada je specializovaná na anti-ageing care (péče proti stárnutí pleti a neblahým účinkům volných radikálů).

MARY KAY - americká kostmetika pro všechny typy pleti. Jedním z cílů této kosmetiky je dosáhnout naprosté spokojenosti zákazníků po celém světě tím, že se soustředí hlavně na kvalitu.

 

banner_zadnybotox_1702.jpg

 

kontakt a objednávky

SOŇA JIRSENSKÁ

732 444 703

 

Mail list


Kontakt

STAY FIT Brno

OC ALBERT 1. Patro Stará Osada 15 Brno

+420 733 311 706

stayfit-info@seznam.cz